NYERTESEK

Fődíj nyertesünk : Wittmanné Pula Éva - Tatabánya


Heti nyertesek:

1. heti nyertes : Dián Ágnes - Komárom

2. heti nyertes:  Dr. Szabó Zsuzsanna - Eger

3. heti nyertes : Mártonné Pogány Zsuzsanna - Vác

4. heti nyertes: Szászné Varga Jusztina - Orosháza

5. heti nyertes : Sélley Fanni - Szerencs

6. heti nyertes: Furján Orsolya Regina- Budapest

7. heti nyertes: Kozsda- Barsy Eszter - Gárdony

8. heti nyertes : Tengelyné Judit - Dunaharaszti

9. heti nyertes : Vollay Renáta - Nagytarcsa

10. heti nyertes : Berkes Vivien - Dunakeszi

11. heti nyertes : Tomor Andrea - Zalaegerszeg




Napi nyertesek:

03.16. Pozsgai Margit - Nagykanizsa

03.17. Kajcsa Bianka - Székesfehérvár

03.18. Belli Valéria - Mosonmagyaróvár

03.19. Falusi Barbara - Cegléd

03.20. Mózes Adrienn - Dunaújváros

03.21. Kányai Kinga - Vecsés

03.22. Helli Zsolt - Budapest

03.23. Berta Andrea - Baja

03.24. Csató Balázs - Martfű

03.25. Ruzicska Ildikó - Zalaegerszeg

03.26. Illésné Halász Ildikó - Budapest

03.27. Budai Veronika - Paks

03.28. Kórodi Ottó Endre - Nyírbátor

03.29. Köles Katalin - Tiszaföldvár

03.30. Imre Judit - Dunaharaszti

03.31.Póczek Patricía - Körmed

04.01. Harka Éva - Pécs

04.02. Solyóm Zoltán - Ajka

04.03. Vass Petra - Csorna

04.04. Gyepes Mihály - Gyula

04.05. Krakkai Péter - Miskolc

04.06. Bedő József - Siófok

04.07. Árva Erika - Hajdúszoboszló

04.08. Pokoraczki Anita - Budapest

04.09. Bodor Rozália - Csongrád

04.10. Bálint Anita - Pécs

04.11. Lukács Anikó - Szeghalom

04.12. Rózsa Csilla - Szeged

04.13. Gyökeres Katalin - Mosonmagyaróvár

04.14. Szabó Tibor - Szécsény

04.15. Ferenczi Edit - Tápiószecső

04.16. Babanyecz Ákos - Vecsés

04.17. Dr. Mócsány Anett - Pásztó

04.18. Bóka Beáta - Miskolc

04.19. Bacsevits Linda - Budapest

04.20. Szirmai György - Dunaújváros

04.21. Kohen Sára Anna - Siófok

04.22. Bagossyné Balogh Dóra - Miskolc

04.23. Bakos Mónika - Érd

04.24. Cserepes Edina - Pécel

04.25. Tuba Eszter - Dunaújváros

04.26. Buhály Péter - Nyíregyháza

04.27. Gál Miklós - Miskolc

04.28. Búr Wanda - Székesfehérvár

04.29. Szigethy Zsolt - Budapest

04.30. Henzsel Orsolya - Budapest

05.01. Szatai - Kopp Gyöngyi - Tát

05.02. Lux Izolda - Budapest

05.03. Volford Béla Attila - Szeged

05.04. Kósné Pédl Szilvia - Dorog

05.05. Bányai Endre Zsolt - Debrecen

05.06. Szalai Mónika - Kecskemét

05.07. Telekné Tóth Éva - Nagykovácsi

05.08. Balán Zsuzsanna - Budapest

05.09. Csiki Gábor - Oroszlány

05.10. Dohány Tamás - Budapest

05.11. Pinczés László - Balmazújváros

05.12. Nagyné Szépvölgyi Mónika - Budapest

05.13. Doetsch Barbara - Budapest

05.14. Horváth Henrietta - Pécs

05.15. Erdélyiné Szolár Judit - Eger

05.16. Gyovai D Gabriella - Szeged

05.17. Farkas Edit - Sarkad

05.18. Puklér Rebeka - Szombathely

05.19. Geráth Csilla - Budapest

05.20. Verbó Andrea - Budakeszi

05.21. Császár Beáta - Zalaegerszeg

05.22. Miklós Szilveszter - Szeged

05.23. Ragány Károly - Nyíregyháza

05.24. Elekes István - Dömsöd

05.25. Zala Katalin - Budapest

05.26. Miklós Róbertné - Miskolc

05.27. Kárpátiné Brigitta - Pécs

05.28. Dr. Szatmári Dániel - Sopron

05.29. Sári Szilárd - Kunszentmárton

05.30. Szabó Olivia - Kecskemét

05.31. Lukács Ildikó - Budaörs